Kullanıcı Sözleşmesi

Site Kullanım Şartları

Lütfen sitemizi kullanmadan evvel bu ‘site kullanım şartları’nı dikkatlice okuyunuz. Bu chat sitesini kullanan ve chat yapan kullanıcılarımız aşağıdaki şartları kabul etmiş varsayılmaktadır: Bağlı olduğunuz yasalara göre sözleşme imzalama hakkına, yetkisine ve hukuki ehliyetine sahip ve 18 yaşın üzerinde olduğunuzu, bu sözleşmeyi okuduğunuzu, anladığınızı ve sözleşmede yazan şartlarla bağlı olduğunuzu kabul etmiş sayılırsınız.

Hizmetin tanımı

https://www.zchat.gen.tr’de Sohbet için giren tüm kullanıcılarımız için ÜCRETSİZDİR. https://www.zchat.gen.tr Sözleşmeyi okuyarak ve kabul ederek sisteme dahil olan kullanıcılara bir çok farklı hizmet sunulmaktadır (Chat, radyo, oyun, profil) bu hizmetler kapsamında sizlerin beğenisine sunulan yeniliklerde olacaktır.

Üyelik sistemi ve gizlilik ilkesi

https://www.zchat.gen.tr Chat odalarına giren kullanıcılar, nick/rumuz kaydı için bir şifre mail belirler. Bu şifre kişiye özeldir ve sadece ilk sahibi kullanabilir. Şifrenizin kaybolması yada gerek görüldüğünce site yöneticileri tarafından takip edilmektedir. Şifrenizi ve kayıt olduğunuz mail adresini dilediğiniz zaman değiştirebilirsiniz. Nick ve kanal şifrelerinin tamamından kullanıcı kendisi sorumludur. https://www.zchat.gen.tr, şifre kullanımından doğacak problemlerden kesinlikle sorumlu değildir. Kullanıcının https://www.zchat.gen.tr üyeliği gerektiren servislere bağlanabilmesi için kullanıcı adı ve şifresini girmesi gereklidir. Bu işlem üye girişi yapmak şeklinde tanımlanır.

Fesih

https://www.zchat.gen.tr dilediği zaman bu sözleşmeyi sona erdirebilir.

Tüm Hakları Saklıdır. 2021 / zchat.gen.tr